Kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy

atrakcje

BASEN KOMPIELOWY ODKRYTY

- o wymiarach 10/20 m do 1,3 m głębokości, stopniowany

- przy basenie kiosk z lodami i napojami

- w sezonie nad bezpieczeństwem czuwa ratownik


BOISKO DO SIATKÓWKI

- trawiaste-piaszczyste boisko do siatkówki, koszykówki oraz piłki nożnej


PLAC ZABAW DLA DZIECI

- obejmujący liczne atrakcje (zjeżdżalnie, huśtawki, piaskownice, tory przeszkód oraz brodzik kompielowy


IMPREZY ZORGANIZOWANE

Posiadamy szeroki wachlarz atrakcji, dzięki którym Państwa pobyt w naszym Kompleksie będzie wyjątkowy i niezapomniany. Różnorodność naszych propozycji umożliwia "uszycie programu na miarę" zgodnie z Państwa oczekiwaniami.


Imprezy wieczorne - w naszej Restauracji organizujemy uroczyste kolacje, bankiety, biesiady przy suto zastawionym stole z muzyką i tańcem. Na długie wieczorne imprezy proponujemy:

* potańcówki

* dyskoteki

* karaoke

* ogniska

* grill


Wycieczki fakultatywne

Organizujemy także wycieczki fakultatywne. Nasze położenie jest doskonałą bazą wypadową licznych atrakcji turystycznych:

Kraków zobacz >>>

Wieliczka zobacz >>>

Auschwitz-Birkenau zobacz >>>

Wadowice zobacz >>>

Pieniny - spływ Dunajcem zobacz >>>

Zakopane zobacz >>>


Narciarstwo

W pobliżu naszego kompleksu znajduje się kilka wyciągów narciarskich, oferujących zróżnicowane warunki zjazdowe.


"Beskid" w Spytkowicach zobacz >>>


"Maciejowa Ski" w Rabce-Zdrój zobacz >>>


"Polczakówka Ski" w Rabce-Zdrój zobacz >>>


"Mosorny Groń" w Zawoji zobacz >>>


Turystyka piesza

Z uwagi na swoje malownicze położenie w zdrowym klimacie wśród gór i lasów, Jordanów posiada charakter miejscowości wczasowo-turystycznej.

Miasto stanowi dogodny punkt wyjściowy w otaczające pasma górskie. Z centrum prowadzi pięć szlaków turystycznych m.in. na Luboń Wielki i Babią Górę, najwyższy poza Tatrami szczyt w Polsce – 1725 m n.p.m.


Piesze szlaki turystyczne:

 (ówny Szlak BeskidzkiRabka-Zdrój - Skawa st. PKP - Jordanów - BystraOkrąglica - Przełęcz Kucałowa (Schronisko PTTK na Hali Krupowej) - Polica - Przełęcz Krowiarki- Babia Góra

 Lanckorona - Przełęcz SanguszkiBieńkówka - Koskowa Góra - Przełęcz JabconiówkaGroń - Osielec Górny - Jordanów - Naprawa Dolna - Mały Luboń - Luboń Mały - Luboń Wielki - Rabka Zaryte

 Lubień – Klimas – Zembalowa – Krzeczów Masztelowo – Naprawa Górna – Jordanów

 Jordanów dw. PKP - Wysoka


Jordanów ma świetnie rozwiniętą sieć busów. Dzięki tak dobrze zorganizowanym połączeniom można szybko i wygodnie dojechać do Krakowa, Zakopanego, Rabki a także do okolicznych wsi.

Na uwagę zasługują najbliższe okolice Jordanowa jak wieś Naprawa, rodzinna wieś Jalu Kurka, autora głośnej powieści "Grypa szaleje w Naprawie", Łętownia z drewnianym kościołem z XVIII wieku – zaliczonym do zabytków I klasy, wieś Wysoka z zabytkowym dworem z XVI wieku.

W niewielkiej odległości znajduje się Babiogórski Park Narodowy. Cennym zespołem krajobrazowo – przyrodniczym jest góra Przykrzec z atrakcyjnymi punktami widokowymi na dolinę SkawyBeskid WyspowyGorceTatry i Pasmo Babiogórskie. We wszystkie te miejsca praktycznie co 30 minut można dojechać BUS-em.