Atrakcje

Posiadamy szeroki wachlarz atrakcji, dzięki którym Państwa pobyt w naszym Kompleksie będzie wyjątkowy i niezapomniany. Różnorodność naszych propozycji umożliwia "uszycie programu na miarę" zgodnie z Państwa oczekiwaniami. 

Imprezy wieczorne

W naszej Restauracji organizujemy uroczyste kolacje, bankiety, biesiady przy suto zastawionym stole z muzyką i tańcem. Na długie wieczorne imprezy proponujemy:
* potańcówki
* dyskoteki
* karaoke
* ogniska
* grill 

Wycieczki fakultatywne

Organizujemy także wycieczki fakultatywne. Nasze położenie jest doskonałą bazą wypadową licznych atrakcji turystycznych:
Kraków zobacz >>>
Wieliczka zobacz >>>
Auschwitz-Birkenau zobacz >>>
Wadowice
Pieniny - spływ Dunajcem zobacz >>>
Zakopane zobacz >>> 

Narciarstwo

W pobliżu naszego kompleksu znajduje się kilka wyciągów narciarskich, oferujących zróżnicowane warunki zjazdowe.
"Beskid" w Spytkowicach zobacz >>>
"Polczakówka Ski" w Rabce-Zdrój
"Mosorny Groń" w Zawoji zobacz >>>  

Turystyka piesza

Z uwagi na swoje malownicze położenie w zdrowym klimacie wśród gór i lasów, Jordanów posiada charakter miejscowości wczasowo-turystycznej.

Miasto stanowi dogodny punkt wyjściowy w otaczające pasma górskie. Z centrum prowadzi pięć szlaków turystycznych m.in. na Luboń Wielki i Babią Górę, najwyższy poza Tatrami szczyt w Polsce – 1725 m n.p.m.
Piesze szlaki turystyczne:
(Główny Szlak Beskidzki) Rabka-Zdrój - Skawa st. PKP - Jordanów - Bystra- Okrąglica - Przełęcz Kucałowa (Schronisko PTTK na Hali Krupowej) - Polica - Przełęcz Krowiarki- Babia Góra

Lanckorona - Przełęcz Sanguszki- Bieńkówka - Koskowa Góra - Przełęcz Jabconiówka- Groń - Osielec Górny - Jordanów - Naprawa Dolna - Mały Luboń - Luboń Mały - Luboń Wielki - Rabka Zaryte

Lubień – Klimas – Zembalowa – Krzeczów Masztelowo – Naprawa Górna – Jordanów

Jordanów dw. PKP - Wysoka

Jordanów

Jordanów ma świetnie rozwiniętą sieć busów. Dzięki tak dobrze zorganizowanym połączeniom można szybko i wygodnie dojechać do Krakowa, Zakopanego, Rabki a także do okolicznych wsi.

Na uwagę zasługują najbliższe okolice Jordanowa jak wieś Naprawa, rodzinna wieś Jalu Kurka, autora głośnej powieści "Grypa szaleje w Naprawie", Łętownia z drewnianym kościołem z XVIII wieku – zaliczonym do zabytków I klasy, wieś Wysoka z zabytkowym dworem z XVI wieku.

W niewielkiej odległości znajduje się Babiogórski Park Narodowy. Cennym zespołem krajobrazowo – przyrodniczym jest góra Przykrzec z atrakcyjnymi punktami widokowymi na dolinę Skawy, Beskid Wyspowy, Gorce, Tatry i Pasmo Babiogórskie. We wszystkie te miejsca praktycznie co 30 minut można dojechać BUS-em.

BASEN KĄPIELOWY ODKRYTY

- o wymiarach 10/20 m do 1,3 m głębokości, stopniowany
- przy basenie kiosk z lodami i napojami
- w sezonie nad bezpieczeństwem czuwa ratownik

BOISKO DO SIATKÓWKI

- trawiasto-piaszczyste boisko do siatkówki, koszykówki oraz piłki nożnej

PLAC ZABAW DLA DZIECI

- obejmujący liczne atrakcje (zjeżdżalnie, huśtawki, piaskownice, tory przeszkód oraz brodzik kompielowy

Zadzwoń lub napisz

F.H.U. Strumyk Jolanta Zembol
ul. Piłsudskiego 112, 34-240 Jordanów

Tel. Restauracja 18-26-75-736
E-mail: strumyk112@op.pl

© Copyright 2020 Strumyk - All Rights Reserved